در دنیای سرعت و تکنولوژی امروزه که همه چیز با شتاب خارق العاده ای در حال پیشرفت است، دانستن این مطلب که شروع این تغییرات گسترده در زندگی بشر از کجا بوده خالی از لطف نیست.

بعد از انقلاب صنعتی که در اواسط قرن 18 آغاز شد، زندگی بشر به طرز عجیبی دستخوش شتاب گردیده و سرعت بیشتری گرفت، که در تمامی زمینه ها مانند صنعت، کشاورزی، حمل و نقل و ... آثار آن مشهود بود.

انسان زمانی توانست از این پیشرفت استفاده بهینه و مناسب نماید که اینترنت پا به عرصه وجود نهاد ، زمانی این اهمیت  برای بشر بیشتر شد که توانست به وسیله اینترنت با  دورترین نقاط دنیا ارتباط برقرار کند، کارخانه ها توانستند محصولات تولیدی خود را فراتر از مرز های داخل کشور به فروش برسانند، دانشمندان توانستند بدون جابجایی در مسافت های زیاد نتیجه ی تحقیات و یافته های خود را با همکارانشان در اقصی نقاط جهان به اشتراک بگذارند، حتی در این میان مردم عادی نیز از این دانش روز بهره مند شدند. بطوریکه دیگر دیدن چهره عزیزانشان هزاران کیلومتر دورتر از محل زندگی آنها آرزو نبود و با یک دانش ابتدایی و فشار دادن چند دکمه صدا و تصویر آنها را داشتند و به کمک اینترنت دل تنکی و فاصله دیگر معنی قدیم را نداشت.

در حدود سه دهه ای که از عمر پیدایش اینترنت می گذرد دانشمندان زیادی با صرف وقت، هزینه و گرانبهاترین امکانات خود که همان عمر و خانواده شان باشد برای ارتقا روز افزون این دانش تلاش و از خود گذشتگی نشان دادند.

این امر واقعا بدیهی است که در این راه آزمون و خطا های بسیاری انجام شده، شکست ها و پیروزی های زیادی حاصل گردیده تا که امروز با این گستردگی و امکانات به دست ما رسیده و ما نیز در شرکت رایان اندیش پارس با تکه بر توان و دانش ایرانی و همگام با پیشرفت روز مجامع بین المللی سعی در ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات در بستر وب و اینترنت را داریم .

امید است با تلاش روز افزون و همت همکارانمان این مسیر را به خوبی طی کرده و به نقطه مقصود برسیم.

 

فرآیند طراحی سایت توسط شرکت رایان اندیش پارس

تجزیه و تحلیل پروژه

 

پس از اینکه طرحی در ذهن شما نقش می بندد برای انجام بهتر آن چه از لحاظ ایده، چه اجرا و چه هزینه توصیه می شود که با متخصصین در آن زمینه مشاوره کنید ، که انتخاب آن به عهده خود شما بوده و از روش های مختلف قابل حصول می باشد.

مثلا معرفی دوستان، تبلیغات محیطی یا مجازی، جست و جو در اینترنت یا ...

در این زمینه ما نیز میتوانیم یاور شما باشیم و برای انجام بهتر پروژه شما اقدامات زیر را به شما پیشنهاد می کنیم:

1. شما به چه منظور به فکر طراحی سایت هستید ؟

2. آیا با طراحی سایت آشنا هستید ؟ و یا خود ایده خاصی دارید ؟

3. آیا پروژه مد نظر شما نقاط قوت و ضعف مشخصی دارد یا به آن فکر نکرده اید ؟

4. مقدار هزینه مورد نظر شما و زمان برای اجرای پروژه از ایده ا تکمیل چقدر می باشد ؟

5. آیا با طراحی این سایت در کسب و کار شما رونقی ایجاد می شود ؟

انتخاب دامنه مناسب

بعد از تکمیل مراحل اولیه و اطمینان از ایده طرح حالا نوبت به اجرا رسیده که باید با یک انتخاب دقیق، مناسب و به صرفه از میان دامنه های موجود در بازار دانه ای که بهترین عملکرد را برای شما خواهد داشت را انتخاب کرد

بهتر است عنوان دامنه انتخابی با عنوان شرکت یا برندی که داریم یکسان باشد.

دامنه انتخابی بهتر است طولانی نباشد.

باید پسوند مناسبی برای دامنه انتخاب نماییم.

دامنه انتخابی باید به نحوی باشد که  به خاطر سپردن آن سهل و آسان باشد.

تحویل پروژه

 پس از آماده شدن ابتدایی پروژه و انجام هماهنگی های لازم با مشتری وبسایت بصورت آزمایشی راه اندازی شده تا احیانا تغییرات لازم انجام گردیده و مشکلات احتمالی برطرف گردد. و پس از آن بصورت کامل بارگذاری، تحویل و راه اندازی شود.

نمودار پروژه های انجام شده

 • سایت شرکتی

  70%

 • سایت فروشگاهی

  40%

 • سایت دو زبانه

  10%

 • سایت خبری

  20%

 • اپلیکیشن

  60%

شرکت رایان اندیش پارس در طی سال های فعالیت به همراهی شما مشتریان عزیز افتخار دارد و امیدوار است سال های پیش رو این افتخار دوچندان گردد.

  بهینه سازی سئو طراحی وب سایت طراحی سایت خبرگزاری  طراحی سایت بهینه سازی سایت طراحی سایت در تهران  طراحی سایت فروشگاهی

 طراحی سایت شخصی  طراحی سایت شرکتی